Залучення волонтерів корпусу миру США в Україну
altКорпус миру США є американською урядовою організацією, що вже понад 55 років скеровує волонтерів для реалізації програм технічної допомоги у сферах освіти, розвитку бізнесу, захисту навколишнього середовища, сільського господарства та охорони здоров’я, у більш ніж 140 країн світу.
Корпус миру США в Україні тісно співпрацює з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством регіональної політики України, Міністерством освіти і науки України, місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, а також організаціями громадянського суспільства.
 
На сьогодні три групи волонтерів Корпусу миру США в Україні працюють за трьома напрямками (проектами): „Молодіжний розвиток”, „Розвиток громад” та „Викладання англійської мови, як іноземної”.
 
На сьогодні Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту „Молодіжний розвиток”, метою якого є краща підготовка дітей та молоді до участі у соціальному та економічному житті сучасної України через залучення проектів і заходів, що націлені на розвиток навичок, пов’язаних із фізичним та емоційним здоров’ям, переходом до самостійності та професійної діяльності, а також виховання активної громадянської позиції.
 
Приймаючою організацією може бути молодіжний центр, молодіжна громадська організація, структурний підрозділ з питань молоді та спорту, заклад освіти або інклюзивно-ресурсний центр.
 
Кінцевий термін подачі заявки – 15 лютого 2019 року. Початок співпраці з волонтером – 20 жовтня 2019 року.
 
Детальну інформацію про діяльність Корпусу миру США в Україні та зразок анкети для запрошення можна отримати у секторі сім’ї та молоді райдержадміністрації (каб. 405, тел. (03146) 2-28-52).
 
Контактна особа – керівник проекту „Молодіжний розвиток” Наталія Бикова (тел.: 0733311887, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).
 
В.о. завідувача сектору сім’ї та молоді Я.ЩУР
райдержадміністрації