Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Скнилів Пустомитівського району
altaltВчора, 18 лютого, в приміщенні ЗОШ І-ІІ ст. (вул. Шевченка, 38) відбулась Рада регіонального розвитку с. Скнилів, в якій взяли участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова Зимноводівської сільської ради об'єднаної територіальної громади ОТГ Гутник Володимир Степанович, в.о. старости Скнилівського старостинського округу Зимноводівської сільської ради об'єднаної територіальної громади ОТГ Тиндик Марія Олександрівна, керівники району, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, депутати районної ради та активісти села. 
Метою заходу стало налагодження ефективної взаємодії адміністрації з органами місцевого самоврядування, формування й обговорення перспективного плану розвитку району, населених пунктів, кожної громади на найближчі роки. 
На початку засідання очільник району Ігор Степанович зазначив, що реформа децентралізації влади передбачає розвиток регіону та країни в цілому через зміни у кожному населеному пункті, сільській чи селищній раді, громаді.
altaltРада регіонального розвитку вже проходила при Президентові України та в обласних держадміністраціях. Її проведення на місцевому рівні необхідне для того, аби вислухати конкретні пропозиції жителів району щодо проектів, які, на їхню думку, є найбільш затребуваними, актуальними та необхідними саме для населеного пункту, де вони проживають. Люди мають відчувати себе господарями своєї землі, брати участь в обговоренні, вносити свої зауваження, корективи. Адже саме місцеві мешканці, як ніхто інший, знають, що необхідно зробити на території громади, аби життя стало кращим і більш комфортним.
altaltЗатверджені проекти будуть втілені у життя шляхом фінансування з фонду регіонального розвитку, співфінансування з інших джерел. Тож від активності й ініціативності сільських голів, депутатів, активних селян залежатиме, наскільки вдасться забезпечити благоустрій та комфортні умови життя на місцях. І саме громади мають стати ініціаторами цих змін і покращень.
Робота в районі у даному напрямку вже триває. Наразі по тому, що вдалося уже реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив голова Зимноводівської ОТГ Володимир Степанови, а саме: 
altalt- капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту;
- капітальний ремонт корпусу №2 та створення однієї дошкільної групи в приміщенні Скнилівської ЗОШ І-ІІ ст.;
- придбання матеріалів для часткової заміни підлоги Скнилівської ЗОШ І-ІІ ст.;
- капітальний ремонт дороги по вул. Козацькій від будинку №36 до сільського кладовища;
- капітальний ремонт дороги по вул. Авіаційна від вул. Шевченка до межі села Скнилів;
altalt- облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям;
- поточний ремонт автодороги Скнилів-Басівка.
Упродовж 2019-2021 роки планується: 
- благоустрій території даного населеного пункту;
- будівництво нової сучасної ЗОШ у с. Скнилів;
- завершення будівництва ДНЗ біля ЗОШ №1;
- облаштування дитячого спортивного майданчика;
- закінчення ремонтних робіт дорожнього покриття.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема: 
- перепад напруги по електроенергії;
- щодо земельного оподаткування;
altalt- функціонування реабілітаційних на території Скнилівської сільської ради.
На завершення, голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь зазначив, що робота з розробки проектів і пропозицій, які покращать інфраструктуру і підвищать рівень життя у районі, тривають. Рада регіонального розвитку при районній державній адміністрації є ефективною формою співпраці й вибору узгодженої позиції для соціально-економічного розвитку району і кожного населеного пункту зокрема.