Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Сокільники Пустомитівського району
altaltВчора, 18 лютого, в приміщенні адмінбудівлі сільської ради (вул. Січових Стрільців, 1) відбулась Рада регіонального розвитку с. Сокільниуки, в якій взяли участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова Сокільницької сільської ради Сулимко Тарас Михайлович, керівники району, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, депутати районної ради та активісти села. 
Метою заходу стало налагодження ефективної взаємодії адміністрації з органами місцевого самоврядування, формування й обговорення перспективного плану розвитку району, населених пунктів, кожної громади на найближчі роки. 
На початку засідання очільник району Ігор Степанович зазначив, що реформа децентралізації влади передбачає розвиток регіону та країни в цілому через зміни у кожному населеному пункті, сільській чи селищній раді, громаді.
Рада регіонального розвитку вже проходила при Президентові України та в обласних держадміністраціях. Її проведення на місцевому рівні необхідне для того, аби вислухати конкретні пропозиції жителів району щодо проектів, які, на їхню думку, є altaltнайбільш затребуваними, актуальними та необхідними саме для населеного пункту, де вони проживають. Люди мають відчувати себе господарями своєї землі, брати участь в обговоренні, вносити свої зауваження, корективи. Адже саме місцеві мешканці, як ніхто інший, знають, що необхідно зробити на території громади, аби життя стало кращим і більш комфортним.
Затверджені проекти будуть втілені у життя шляхом фінансування з фонду регіонального розвитку, altaltспівфінансування з інших джерел. Тож від активності й ініціативності сільських голів, депутатів, активних селян залежатиме, наскільки вдасться забезпечити благоустрій та комфортні умови життя на місцях. І саме громади мають стати ініціаторами цих змін і покращень.
Робота в районі у даному напрямку вже триває. Наразі по тому, що вдалося уже реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив сільський голова Тарас Михайлович, а саме: 
- вуличне відео-спостереження;
altalt- обладнано нові автобусні зупинки та світлофори;
- відкрито пам'ятник Героям Небесної Сотні;
- викопано 4 озера та очищено русло місцевої річки;
- проводиться активна підтримка футболу юнацтва;
- підтримка культурного життя та дозвілля у селі;
altalt- проведено форум місцевих підприємців;
- капітальний ремонт по вул. Б. Хмельницького та вул. Козацькій;
- будівництво ДНЗ на 75 місць;
- облаштовано вуличне освітлення шляхом запровадження інноваційних енергозберігаючих технологій;
- утеплення фасаду спортивного залу місцевої ЗОШ;
- будівництво амбулаторії загальної практики-сімейної медицини;
- капітальний ремонт будівлі спортивного залу Сокільницької ЗОШ І-ІІ ст. ім. І.Я.Франка.
Упродовж 2019-2021 роки планується: 
- будівництво нової сучасної ЗОШ на 650 місць;
- облаштування скейт-парку для молоді;
- закінчення добудови до місцевого ДНЗ;
altalt- благоустрій відпочинкової паркової зони;
- будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО;
- подальше виділення земельних ділянок учасникам АТО;
- озеленення даного населеного пункту;
- створити гурток “Бойового гопака”.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема: 
- щодо освітлення доріг загального користування.
altaltТакож, на завершення, було продемонстровано медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня та основні здобутки Пустомитівщини за останні минулі роки. 
Опісля, голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь зазначив, що робота з розробки проектів і пропозицій, які покращать інфраструктуру і підвищать рівень життя у районі, тривають. Рада регіонального розвитку при районній державній адміністрації є ефективною формою співпраці й вибору узгодженої позиції для соціально-економічного розвитку району і кожного населеного пункту зокрема.