Нарада з суб'єктами підприємницької діяльності деревообробної галузі та легкої промисловості в Пустомитівському районі
altaltСьогодні, 19 лютого, під керівництвом голови районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича, його заступника Войтовича Володимира Васильовича та начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Стасюк Олени Володимирівни проведено галузеву нараду з суб`єктами господарювання галузі деревообробки та легкої промисловості Пустомитівського району.
Дану нараду було проведено за участю головного державного інспектора Головного управління altaltДержпраці у Львівській області Колівошко Наталії Петрівни; заступника начальника Пустомитівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Коць Жанни Михайлівни; начальника Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Гальчак Ганни Василівни.
Щодо відшкодування частини відсотків за кредитом в рамках реалізації "Програми підвищення конкурентноспроможності Львівської області" проінформувала присутніх Олена Володимирівна.
Також, з суб’єктами підприємницької діяльності проведено роз’яснювальну роботу і попереджено про 
altaltвідповідальність за недотримання вимог чинного законодавства у частині виплати заробітної плати. Також особлива увага була приділена сплаті податків, роз’яснення законодавчих актів.
Роботодавцям Пустомитівщини наголошено не використовувати різні способи мінімізації заробітної плати, а це виплата зарплати в «конвертах», оформлення трудових відносин на неповний робочий день, відпустка без збереження заробітної плати, укладення цивільно-правових договорів, де фактично altaltвідбуваються трудові відносини. Також, звернуто увагу на заробітну плату керівників підприємств, фахівців з досвідом роботи в певних галузях, оскільки дана категорія працівників повинна отримувати заробітну плату вищу, ніж некваліфікований працівник.
Підсумовуючи нараду заступник голови районної державної адміністрації Володимир Васильович наголосив, що кінцевою метою наради є не застосування заходів впливу щодо підприємців. Йдеться про те, щоб їм допомогти. Це однозначно позитивно вплине на надходження до бюджету та створення робочих місць, адже підприємці мають працювати в рамках трудового законодавства та співпрацювати з громадами, адже бізнес має бути соціально орієнтованим.