Відбулося засідання Ради регіонального розвитку с. Конопниця Пустомитівського району
altaltВчора, 19 лютого, в залі Народного дому (вул. Городоцька, 2) відбулося обговорення Перспективного плану розвитку с. Конопниця на 2019-2021 роки. 
У розширеному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова Конопницької сільської ради Питько Світлана Іванівна, члени Ради регіонального розвитку, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, депутати районної ради та активісти села.
Перед початком обговорення Перспективного плану розвитку голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь зауважив, що головним питанням даного засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району стануть здобутки території за період 2015-2018 років в умовах децентралізації влади та формування Перспективного плану розвитку кожного населеного пункту зокрема на 2019-2021 роки.
У свою чергу, Ігор Степанович наголосив на важливості обговорення та ретельного опрацювання всіх пунктів Перспективного плану розвитку с. Конопниця.
altalt- Нині в кожному районі створюється власний перспективний план, на основі якого буде вироблено план перспективного розвитку області. Ми маємо підсумувати все зроблене, аби надалі обрати найбільш важливі напрямки для нашої роботи. Нині пріоритетами для регіону залишаються розвиток освіти та медицини, а також оновлення автошляхів регіону. Прошу всіх присутніх дуже відповідально поставитися до обговорення та визначення проектів плану, аби шукати різні можливості фінансування для їх реалізації, - підкреслив очільник району.
altaltЗа словами голови Конопницької сільської ради Світлани Іванівни, реалізація нових проектів та успішні ініціативи стали можливими завдяки реформі децентралізації влади. Чотири роки поступового впровадження довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян Пустомитівського району зокрема:
- капітальний ремонт внутрішнього проїзду вулиці Полуботка;
- капітальний ремонт дороги по вул. Івасюка від будинку №11 до будинку №45.
altaltСеред пріоритетів на 2019-2021 рр. також визначено:
- встановлення нових сучасних автобусних зупинок на основній дорозі Львів-Шегині;
- реконструкція “Світлої могили”;
- встановлення дитячого спортивного майданчика;
- ремонт будівлі сільської ради;
- спорудження очисних споруд другої частини села.
altСеред проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- реєстрація місцевих підприємців на території Конопницької сільської ради для наповнення бюджету;
- інформування населення алгоритму процесу об’єднання громад.
Підсумовуючи, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь наголосив, що перед владою ще багато завдань. У кожному населеному пункті району є над чим працювати. Тож нині влада району працюватиме над вирішенням найболючіших та найпріоритетніших завдань. Головне, щоб їх розв’язання принесло якнайбільшу користь для суспільства, для кожної окремої людини.