Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Зимна Вода Пустомитівського району
altaltВчора, 19 лютого, в залі Народного дому (вул. Шухевича, 81) відбулося обговорення Перспективного плану розвитку с. Зимна Вода на 2019-2021 роки. 
У розширеному засіданні взяли участь: голова районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова Зимноводівської сільської ради об'єднаної територіальної громади ОТГ Гутник Володимир Степанович, члени Ради регіонального розвитку, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, депутати районної ради та активісти села.
Перед початком обговорення Перспективного плану розвитку голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь зауважив, що головним питанням даного засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району стануть здобутки території за період 2015-2018 років в умовах децентралізації влади та формування Перспективного плану розвитку кожного населеного пункту зокрема на 2019-2021 роки.
У свою чергу, Ігор Степанович наголосив на важливості обговорення та ретельного опрацювання всіх пунктів Перспективного плану розвитку с. Зимна Вода.
altalt- Нині в кожному районі створюється власний перспективний план, на основі якого буде вироблено план перспективного розвитку області. Ми маємо підсумувати все зроблене, аби надалі обрати найбільш важливі напрямки для нашої роботи. Нині пріоритетами для регіону залишаються розвиток освіти та медицини, а також оновлення автошляхів регіону. Прошу всіх присутніх дуже відповідально поставитися до обговорення та визначення проектів плану, аби шукати різні можливості фінансування altдля їх реалізації, - підкреслив очільник району.
За словами голови Зимноводівської сільської ради об'єднаної територіальної громади ОТГ Володимира Степановича, реалізація нових проектів та успішні ініціативи стали можливими завдяки реформі децентралізації влади. Чотири роки поступового впровадження довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян Пустомитівського району зокрема:
- капітальний ремонт по заміні вікон Зимноводівської ЗОШ №1;
altalt- реконструкція ЗОШ №1 на вул. Мазепи, 2;
- будівництво спортивного залу Зимноводівської ЗОШ №2 по вул. Ів. Сірка;
- капітальний ремонт вул. Миру та вул. Сірка;
- капітальний ремонт системи гарячого водопостачання з влаштуванням сонячних панелей в ДНЗ “Казковий світ”;
altalt- капітальний ремонт з утепленням фасаду Зимноводівської ЗОШ №2;
- капітальний ремонт санвузлів Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.;
- закупівля танцювального взуття для зразкового танцювального колективу народного танцю “Бавниця” Народного дому;
- реконструкція системи водопостачання і опалення будівлі стадіону з влаштуванням сонячної altaltелектростанції по вул. Лісовій, 14;
- капітальний ремонт дороги по вул. Роксолани;
- розвиток дорожньої інфраструктури;
- поточний ремонт системи водопостачання Зимноводівської ЗОШ №2.
Серед пріоритетів на 2019-2021 рр. також визначено:
- добудова ДНЗ;
- спорудження очисних споруд другої частини села.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- розвиток дитячого гуртка “Бойового гопака”;
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури;
- інформування населення алгоритму процесу об’єднання громад.
altaltТакож, на завершення, було продемонстровано медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня та основні здобутки Пустомитівщини за останні минулі роки.
Підсумовуючи, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь наголосив, що перед владою ще багато завдань. У кожному населеному пункті району є над чим працювати. Тож нині влада району працюватиме над вирішенням найболючіших та найпріоритетніших завдань. Головне, щоб їх розв’язання принесло якнайбільшу користь для суспільства, для кожної окремої людини.