Ми згадуємо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні...
altaltМинув п'ятий рік із того часу, як загинули Герої Небесної Сотні, яких народила Революція Гідності. Чим був Майдан для кожного з нас? Для когось прогулянкою, а для когось війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості та гідності людини, адже Революція Гідності довела, що саме нове покоління здатне змінити країну...
altСьогодні, 20 лютого, Пустомитівщина, як і вся Україна, молилася за Героїв Небесної Сотні та згадувала наших земляків – Андрій Дигдалович, Богдан Ільків та Олег-Микола Паньків, які віддали своє життя за краще майбутнє України.
З метою належного вшанування цієї пам'ятної дати, на Пустомитівщині пройшов ряд заходів. Зранку на території Пустомитівської районної державної адміністрації біля меморіального знаку Героїв Небесної Сотні відбулося віче-реквієм, організоване працівниками відділу культури районної державної адміністрації, відправлено поминальну панахиду та запалено свічі памяті.
Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять українських воїнів і Героїв Небесної Сотні, які altaltзагинули під час Революції Гідності та жахливої війни на Сході нашої держави. Очільник району Ігор Хрунь разом із заступником Пустомитівської районної ради Іваном Мудрим поклали квіти до меморіального знаку Героїв Небесної Сотні.
В даному заході прийняли участь також: заступники голови районної державної адміністрації Павло Городечний та Володимир Войтович, голова Львівської обласної ради Іван Лабай, Пустомитівський altaltміський голова Олег Серняк, духовенцтво району, громадські організації та жителі міста.
Під час заходу звучали вірші й пісні майдану у виконанні талановитих людей за допомогою яких присутнім вдалось перенестись у вир подій Революції Гідності, адже як відомо, саме 18 лютого 2014 року в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранень...