Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Холодновідка та с. Лапаївка Пустомитівського району
altaltВчора, 20 лютого, відбулось чергове засідання районної Ради регіонального розвитку с. Холодновідка та с. Лапаївка, під головуванням голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича
Участь у зібранні також взяли: заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова Зимноводівської сільської ради об'єднаної територіальної громади ОТГ Гутник Володимир Степанович, в.о. старости Лапаївського старостинського округу Заблоцький Ярослав Володимирович, члени Ради регіонального розвитку, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, депутати районної ради та активісти села.
На порядок денний Ради виносилось питання: «Про формування перспективного плану розвитку Пустомитівського району на 2019-2021роки».
Насамперед голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь проінформував про altaltвиконання робіт соціально-економічного розвитку району за попередні роки - 2015 -2018 рр та план розвитку на 2019-2021роки.
Наголосив, що починаючи із 2015 року в районні інтенсивно здійснювалися ремонти автомобільних доріг. Для цього залучалися кошти з різних джерел фінансування, в тому числі значна частина коштів місцевих бюджетів була спрямована на ці цілі. Акцент звичайно ж робився на здійснення капітальних altaltремонтів, які щороку впродовж 2015-2018 років здійснювалися на окремих ділянках майже в кожному населеному пункті. 
Відкрив засідання Ради регіонального розвитку даних населених пунктів, очільник району.
- Кожен з вас всебічно знає стан справ у галузі чи на відповідній території, тому потрібно об’єднати зусилля і разом розробити Перспективний план розвитку Пустомитівського району на 2019 -2021 роки, altaltякий повинен відповідати основним напрямкам розвитку району. Разом з об’єднаними територіальними громадами ми зобов’язані рухатися в одному напрямку, оскільки розвиток району – наше першочергове і спільне завдання. Пріоритетними напрямками у нашому районі мають стати розвиток сільськогосподарського та промислового виробництва, створення сільськогосподарських кооперативів, розвиток мережі навчальних закладів, опорних шкіл, закладів охорони здоров’я, створення спортивних altaltмайданчиків та організація безпеки громадян та інше, - звернувся до присутніх Ігор Степанович.
Головною темою засідання стало питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку району впродовж 2014-2018 років, а саме:
- капітальний ремонт дороги по вул. І.Вільде, вул. Лугова в с. Холодновідка;
- будівництво каналізаційних мереж, каналізаційної насосної станції в с. Холодновідка;
altalt- заміна вікон Лапаївського ДНЗ;
- поточний ремонт Лапаїівського ДНЗ;
- облаштування території Лапаївського ДНЗ;
- капітальний ремонт сходових кліток в багатоповерхових будинках комунальної власності, в частині заміни вікон на вул. Геофізиків, вул. Геологів та вул. Кармелюка в с. Лапаївка.
Серед пріоритетів на 2019-2021 рр. також визначено: 
- облаштування дитячого спортивного майданчика в с. Холодновідка;
-  подальший розвиток дорожньої інфраструктури в с. Холодновідка та с. Лапаївка;
- облаштування дитячого мистецького центру у с. Холодновідка.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема: 
- розвиток дорожньої інфраструктури в даних населених пунктах;
altalt- щодо оплати комунальних послуг;
- встановлення сучасних автобусних зупинок в с. Лапаївка;
- облаштування дитячого спортивного майданчика в с. Лапаївка;
- щодо обробки та збору ТПВ.
Також, на завершення, було продемонстровано медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід altaltвійськової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня та основні здобутки Пустомитівщини за останні минулі роки. 
Підводячи підсумок районної Ради регіонального розвитку, Ігор Степанович зазначив: «Сьогоднішня розмова була плідною і конструктивною. Кожна пропозиція та зауваження були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також ми чекаємо нові пропозиції щодо розвитку Пустомитівського району в найближчому майбутньому. Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до Стратегії розвитку нашого району на 2019 - 2021 роки, а також подані для узагальнення до Стратегії розвитку Львівської області на цей період».
І завершуючи дане засідання, всі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності.
"Герої Небесної Сотні віддали найцінніше - своє власне життя - для того, щоб Україна відбулася, щоб altaltукраїнці мали право на свою власну державу...за те, щоб ми мали шанс створити сильну європейську державу. Тому і пропоную, щоб ми завершили наше засідання вшанування пам'яті всіх загиблих героїв ", - сказав голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь.
Він додав, що боротьба за незалежну та успішну державу досі триває, але неможливо перемогти дух українських воїнів, які захищають країну...