Про взаємодію райдержадміністрації з правоохоронними органами та силовими структурами району йшлося в райдержадміністрації
altПитання взаємодії райдержадміністрації з правоохоронними органами та силовими структурами району розглянули, сьогодні, 21 лютого, на нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Городечного.
З даного питання інформув начальник Пустомитівського РС філії ДУ “ЦП” у Львівській області капітан внутрішніх справ Мирон Созанський.
З його слів, головою райдержадміністрації систематично проводяться наради з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району, на яких детально аналізується стан правопорядку та злочинності в населених пунктах району, визначаються поточні завдання, здійснюється взаємний обмін інформацією, розглядаються плани спільних дій щодо запобіганню порушень громадського порядку.
Ведеться щоденне опрацювання інформації, що надходить з райвідділу поліції, за необхідності вживаються оперативні заходи реагування із залученням виконкомів місцевих рад, керівників районних структур.