Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Годовиця та с. Басівка Пустомитівського району
altaltВчора, 21 лютого, чергове засідання Ради регіонального розвитку с. Годовиця та с. Басівка зібрало близько сорока учасників.
В розширеному засіданні прийняли участь: голова районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова Годовицько-Басівської сільської ради Хмиз Василь Тадейович, члени Ради регіонального розвитку, начальники управлінь та відділів altрайонної державної адміністрації, депутати районної ради та громадськість села.
Очільник району Ігор Степанович проаналізував досягнення соціально-економічного розвитку району за останні роки. Його розширена доповідь охопила основні важливі в розвитку громади аспекти, досягнення Пустомитівського району, а також проблеми і головні потреби. Керівник зробив акцент на рості надходжень до бюджету, успіхах в агропромисловому комплексі району, підкресливши, що незважаючи на важкі часи в державі, Пустомитівщина має здобутки у соціально-економічному розвитку.
altaltПід час засідання з доповідями виступив також голова сільської ради Василь Тадейович, а саме:
- реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступеня на 180 учнів у с. Годовиця;
- Народний дім на 100 місць в с. Басівка.
Серед пріоритетів на 2019-2021 рр. також визначено:
- облаштування тротуарних доріжок в с. Басівка та с. Годовиця;
altalt- облаштування дитячого спортивного майданчика в с. Басівка;
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури в с. Басівка та с. Годовиця; 
- закінчення робіт над спортивним залом ЗОШ І-ІІІ ст. с. Годовиця.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- вакантна посада фельдшера місцевого ФАПу в с. Басівка;
altalt- щодо ремонтних робіт над спортивним залом ЗОШ І-ІІІ ст. с. Годовиця.
Виступ Василя Тадейовича був більш стриманим, тому що він зупинявся на низці проблемних питань і інших глобальних завданнях, з якими громада має впоратися в рамках програми регіонального розвитку і не тільки. Він наголосив на необхідності продовження процесу децентралізації – об’єднанні окремих сіл  Пустомитівського району в сьому уже ОТГ. Це перш за все надасть регіону змогу рівномірно розвиватися. І відзначив, що зі свого боку обіцяє свою підтримку розвитку району й надалі.
altaltТакож, на завершення, було продемонстровано медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня та основні здобутки Пустомитівщини за останні минулі роки.
І завершуючи дане засідання, всі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності.
altalt"Герої Небесної Сотні віддали найцінніше - своє власне життя - для того, щоб Україна відбулася, щоб українці мали право на свою власну державу...за те, щоб ми мали шанс створити сильну європейську державу. Тому і пропоную, щоб ми завершили наше засідання вшанування пам'яті всіх загиблих героїв ", - сказав голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь.
Він додав, що боротьба за незалежну та успішну державу досі триває, але неможливо перемогти дух українських воїнів, які захищають країну...