Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Оброшино Пустомитівського району
altaltВчора, 21 лютого, чергове засідання Ради регіонального розвитку с. Оброшино зібрало близько ста учасників.
В розширеному засіданні прийняли участь: голова районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, депутат Львівської обласної ради Лабай Іван Михайлович, голова Оброшинської сільської ради Мерцало Андрій Ярославович, члени Ради altрегіонального розвитку, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, депутати районної ради та громадськість села.
Очільник району Ігор Степанович проаналізував досягнення соціально-економічного розвитку району за останні роки. Його розширена доповідь охопила основні важливі в розвитку громади аспекти, досягнення Пустомитівського району, а також проблеми і головні потреби. Керівник зробив акцент на рості надходжень до бюджету, успіхах в агропромисловому комплексі району, підкресливши, що незважаючи на важкі часи в державі, Пустомитівщина має здобутки у соціально-економічному розвитку.
altaltПід час засідання з доповідями виступив також голова сільської ради Андрій Ярославович, а саме:
- заміна вікон в Оброшинській ЗОШ;
- капітальний ремонт вул. Липова алея та проспекту Вольського;
- будівництво нової сучасної школи;
- облаштування дитячого ігрового майданчику під відкритим небом;
altalt- капітальний ремонт даху Оброшинської дитячої музичної школи;
- реконструкція існуючого корпусу та котельні ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Лева Шанковського;
- придбання музичних інструментів для Оброшинської дитячої музичної школи;
- капітальний ремонт з утепленням фасаду ДНЗ;
- капітальний ремонт вулиці від вул. Грушевського до буд. №6 по вул. Шевченка.
altaltСеред пріоритетів на 2019-2021 рр. також визначено:
- ремонт місцевого Народного дому з утепленням фасаду;
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури по вул. Шевченка, вул. Коцюбинського та вул. Богуна.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- щодо пільгового перевезення окремої категорії людей;
altalt- щодо оплати комунальних послуг;
- щодо пільгового навчання дітей у місцевій музичній школі;
- щодо оподаткування на нерухоме майно;
- інформування населення щодо Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Виступ Андрія Ярославовича був більш стриманим, тому що він зупинявся на низці проблемних питань і інших глобальних завданнях, з якими громада має впоратися в рамках програми регіонального розвитку і не тільки. Він наголосив на необхідності продовження процесу децентралізації – об’єднанні окремих сіл  Пустомитівського району в сьому уже ОТГ. Це перш за все надасть регіону змогу рівномірно розвиватися. І відзначив, що зі свого боку обіцяє свою підтримку розвитку району й надалі.
Також, на завершення, було продемонстровано медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня та основні здобутки Пустомитівщини за останні altaltминулі роки.
І завершуючи дане засідання, всі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності.
"Герої Небесної Сотні віддали найцінніше - своє власне життя - для того, щоб Україна відбулася, щоб українці мали право на свою власну державу...за те, щоб ми мали шанс створити сильну європейську altaltдержаву. Тому і пропоную, щоб ми завершили наше засідання вшанування пам'яті всіх загиблих героїв ", - сказав голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь.
Він додав, що боротьба за незалежну та успішну державу досі триває, але неможливо перемогти дух українських воїнів, які захищають країну...