Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Сердиця Пустомитівського району

altaltПротягом січня-лютого 2019 року у населених пунктах Пустомитівського району проводяться виїзні засідання Ради регіонального розвитку, в ході яких узгоджуються плани розвитку відповідних територій на 2019-2021 роки. На засіданнях обговорюються не лише аналіз ефективності діяльності кожної громади у попередні періоди, а й визначається стратегічне бачення розвитку в цілому у 2019-2021 роках, адже Рада регіонального розвитку – це нагода зробити зріз стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної території.
І вчора, 22 лютого, виїзне засідання Ради регіонального розвитку в Пустомитівському районі було проведено в с. Сердиця з мешканцями та активом даного населеного пункту. Представниками даного засідання були: голова районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова Щирецької сільської ради об’єднаної територіальної громади ОТГ Василишин Олег Пахомович, провідний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Гев’як Денис Володимирович та начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації.

Першим перед присутніми виступив очільник район, який представив результати роботи пріоритетних напрямків розвитку Пустомитівського району у 2015-2018 роках, продемонструвавши детальну медіа-презентацію кожної з галузей, що визвало пожвавлену зацікавленість серед присутніх.
altaltУ своєму виступі Ігор Степанович підкреслив, що «будь-яка реформа викликає у людей супротив. Оскільки в більшості випадків вони не розуміють її кінцевої мети та шляхів впровадження. Ми з вами повинні доносити до жителів нашого району, що ті реформи, які вже запроваджені та ще будуть запроваджуватись в нашій державі, не дають швидких результатів, оскільки ці реформи є системними і глибинними. Про те вже сьогодні і в Україні, і в нашому районі, і у вашій об’єднаній територіальній громаді ми бачимо яскраві свідчення на користь реформуванню. У першу чергу, це реформа з децентралізації влади, яка розпочалась за ініціативи Президента Петра Порошенка і вже сьогодні дає свої плоди».
altaltОпісля, про основні напрямки проекту стратегії розвитку с. Сердиця на період 2019-2021 років та результати проведеної роботи протягом 2015-2018 років представив учасникам засідання голова Щирецької ОТГ Олег Пахомович, а саме:
- було проведено поточний ремонт з відкриттям однієї дошкільної групи в приміщенні Сердицької ЗОШ;
- придбано матеріали для заміни підлоги Сердицького НВК;
- зроблено капітальний ремонт місцевого ФАПу.
altaltОсновними стратегічними напрямками роботи на найближчі 3 роки було визначено:
- покращення транспортного сполучення між населеними пунктами громади шляхом проведення капітального ремонту доріг загального користування;
- оснащення опалювальної системи в Народному домі.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- щодо вуличного освітлення;
- інформування населення щодо Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»;
- щодо облаштування дитячого спортивного майданчика.
«Ми не зупиняємося на досягнутому, ми впевнено йдемо вперед, крок за кроком, долаючи перешкоди. Йдемо до поставлених цілей, розставляючи  пріоритети у своїх прагненнях на майбутнє. Впевнені, що у недалекому майбутньому молодь нашої громади стане конкурентоспроможною. І тоді досягнення поставлених цілей буде швидшим та успішнішим» – підсумував роботу Щирецької об’єднаної територіальної громади голова ОТГ Олег Василишин.
altaltНа закінчення, учасники даного засідання одностайно підтримали стратегічні напрямки роботи на найближчі 3 роки та говорили про те, що впровадження реформи децентралізації – це дійсно реальна можливість змінити життя кожного громадянина на краще.
Опісля, всі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності та переглянули медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року.