Відбулась щотижнева апаратна нарада
altaltСьогодні, 25 лютого, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступників голови райдержадміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, заступника голови районної ради  Івана Мудрого , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
altНа апаратній нараді було підсумовано діяльність Пустомитівської райдержадміністрації за попередній тиждень, окреслено основні завдання на найближчий період. Розглянуто актуальні питання, які стосуються роботи медицини, економіки, освіти, культури, а також агропромислового розвитку.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про стан виконання запланованих завдань та заходів, доручень очільника району Ігоря Степановича. В свою чергу, він наголосив, що кожен керівник має знати свою ділянку роботи бездоганно, тому надано ряд доручень та терміни їх виконання.