Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Містки Пустомитівського району
altaltВчора, 25 лютого, у с. Містки (Народний дім, вул. Центральна, 29А) відбулось чергове засідання районної ради регіонального розвитку. Обговорили здобутки району за період 2014-2018 років та перспективи розвитку на 2019-2021 роки. Представниками даного засідання були: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, секретар сільської ради Войтович Любов Степанівна, провідний фахівець altПустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Гев’як Денис Володимирович, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації та активні мешканці села. 
У 2014 році Президент і Уряд поставили за мету – зробити реформу децентралізації і порвати раз і назавжди з централізованою радянською системою. Віддати повноваження і ресурси у громадам.
Децентралізацію започаткували 4,5 роки тому. Ця реформа у нас йде до завершення, вона належить до числа тих, позитивні результати яких суспільство вже точно помітило. Поклали дорогу, відремонтували школу, зробили освітлення altaltв селі, селищі або місті, сміття почали нарешті вивозити не лише в містах, але і в селах, водогін полагодили, майданчик спортивний зробили – це, здавалося б прості речі, хвалитися цими речами в двадцять першому столітті якось аж ніяково. Але давайте чесно казати, ці проблеми не вирішувалися десятиліттями, - наголосив очільник району.
Опісля, Ігор Степанович запросив до виступу Любов Степанівну, котра розповіла про результати altaltпроведеної роботи протягом 2015-2018 років, а саме:
- реконструкція незавершеного будівництва спортзалу з допоміжними приміщеннями школи під дитячий садочок на 20 місць;
- заміна вікон в Містківській ЗОШ І-ІІІ ст.;
- поточний ремонт електромереж Містківської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- монтаж вуличного освітлення в с. Полянка;
- придбання крісел в Народний дім с. Містки;
- капітальний ремонт системи опалення Народного дому в с. Містки;
- капітальний ремонт приміщення ФАПу в с. Містки;
- предмети, матеріали, обладнання та інвертар для ДНЗ с. Містки.
Окрім того, поділилась історією успіху та планами на майбутнє:
altalt- реконструкція вуличного освітлення;
- капремонт місцевої бібліотеки;
- облаштування дитячого спортивного майданчика;
- закупівля комп'ютерної техніка для сільської ради;
- закупівля апаратури для місцевого Народного дому.
altaltСеред проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури населеного пункту;
- щодо вуличного освітлення;
- щодо покращення транспортного сполучення між населеними пунктами громади;
- інформування населення щодо підписання договорів по вивозу ТПВ.   
Україна – це величезний потенціал людської сили. Україна – це величезний потенціал людської віри. Україна – це край єврооптимістів, правильних єврооптимістів, з унікальною вірою в Європу і власне європейське майбутнє.
Знаю, що кожен із тут присутніх хоче бачити Україну і своє окреме село – економічно привабливою територією, яка б давала можливість для розвитку та задоволення потенціалу кожного із своїх громадян.
altaltТож закликаю докласти спільних конструктивних зусиль для того, аби наше бачення свого майбутнього мало шанс на втілення у життя — на завершення наголосив голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь.