Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Наварія Пустомитівського району
altaltВчора, 25 лютого, у с. Наварія (Народний дім, вул. Львівська, 10) відбулось чергове засідання районної ради регіонального розвитку. Обговорили здобутки району за період 2014-2018 років та перспективи розвитку на 2019-2021 роки. Представниками даного засідання були: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, Пустомитівський міський голова Серняк Олег Володимирович, провідний фахівець Пустомитівського РВ altГУ ДСНС України у Львівській області Гев’як Денис Володимирович, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації та активні мешканці села. 
У 2014 році Президент і Уряд поставили за мету – зробити реформу децентралізації і порвати раз і назавжди з централізованою радянською системою. Віддати повноваження і ресурси у громадам.
Децентралізацію започаткували 4,5 роки тому. Ця реформа у нас йде до завершення, вона належить до числа тих, позитивні результати яких суспільство вже точно помітило. Поклали дорогу, відремонтували школу, зробили освітлення altaltв селі, селищі або місті, сміття почали нарешті вивозити не лише в містах, але і в селах, водогін полагодили, майданчик спортивний зробили – це, здавалося б прості речі, хвалитися цими речами в двадцять першому столітті якось аж ніяково. Але давайте чесно казати, ці проблеми не вирішувалися десятиліттями, - наголосив очільник району, та представив присутнім медіа-матеріал основних здобутків Пустомитівщини за останні три роки. 
altaltОпісля, Ігор Степанович запросив до виступу Олега Володимирович, котрий розповів про результати проведеної роботи протягом 2015-2018 років та представив все це на відео-слайдах, а саме:
- будівництво нової сучасної школи в с. Наварія;
- капітальний ремонт ФАПу;
- реконструкція доріг по вул. Львівська до вул. Яремчука, вул. Музична, вул. Поштова;
altalt- будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям;
- майданчик з тринажерним обладнанням;
- капітальний ремонт приміщення Наварійського ЗДО;
- закупівля сценічних костюмів для танцювально-аматорського колективу “Оберіг” Народного дому с. Наварія;
altalt- заміна покрівлі даху ЗДО в с. Наварія;
- капітальний ремонт з встановленням щитів та велопарковок Наварійської ЗОШ-Гімназії І-ІІІ ст.;
- реконструкція будівлі Народного дому в с. Наварія;
- капітальний ремонт внутрішніх приміщень Народного дому с. Наварія.
Окрім того, поділився історією успіху та планами на майбутнє:
altalt- реконструкція очисних споруд м. Пустомити та підключення с. Наварія до централізованої каналізації;
- створення громадської відпочинкової зони та розвиток веслування на базі озера Наварія (Щирецького водосховища);
- розвиток футбольного стадіону у с. Наварія та громадського простору навколо нього;
- розвиток ДНЗ в с. Наварія;
altalt- благоустрій скверу біля місцевого Народного дому;
- будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
- співпраця щодо облаштування дитячих майданчиків у с. Наварія.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури населеного пункту;
- щодо вуличного освітлення;
- інформування населення щодо Програми мікропроектів, як інструменту співпраці влади і громади для досягнення спільної мети;
- щодо забудови навколо території Наварійського озера;
- перепад напруги по електроенергії;
- щодо оплати податку на майно.  
altaltУкраїна – це величезний потенціал людської сили. Україна – це величезний потенціал людської віри. Україна – це край єврооптимістів, правильних єврооптимістів, з унікальною вірою в Європу і власне європейське майбутнє.
Знаю, що кожен із тут присутніх хоче бачити Україну і своє окреме село – економічно привабливою територією, яка б давала можливість для розвитку та задоволення потенціалу кожного із своїх altaltгромадян.
Тож закликаю докласти спільних конструктивних зусиль для того, аби наше бачення свого майбутнього мало шанс на втілення у життя — на завершення наголосив голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь, - та запросив присутніх переглянути медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року.