Нарада щодо вжиття заходів неблагополучної сім'ї
altНа обліку служби у справах дітей Пустомитівської райдержадміністрації перебувають діти, котрі опинилися в складних життєвих обставинах, через неналежне виконання батьківських обов’язків їх батьками. Постійно проводиться робота щодо захисту прав та інтересів цих дітей, профілактична робота з батьками, вживаються заходи щодо забезпечення права дитини на виховання в сім’ї. 
Саме тому, сьогодні, 26 лютого, голова райдержадміністрації Ігор Хрунь провів невідкладну нараду за участю свого першого заступника Павла Городечного та начальника служби у справах дітей Володимира Моти щодо вжиття заходів до батькі в у разі недотримання ними законодавства належного виховання дітей.
altВідповідно до п.8 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності пов’язаної із захистом прав дитини затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866, якщо виникла безпосередня загроза життю або здоров’ю дитини, орган опіки та піклування, якому стало відомо про це, приймає рішення про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють.
Таким чином, був складений акт проведення оцінки рівня безпеки дитини та встановлено, що малолітньому дуже небезпечно в даній сім'ї, а тому буде негайно відібрано дитину у матері для медичного обстеження.