Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Семенівка Пустомитівського району
altaltВчора, 26 лютого, під головуванням очільника Пустомитівського району Хрунь Ігоря Степановича пройшло засідання Ради регіонального розвитку с. Семенівка. В заході також взяли участь: голова Пустомитівської районної ради Гичка Галина Григорівна, заступник голови районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович,  голова Семенівської сільської ради Максисько Роман Михайлович, провідний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Гев’як Денис Володимирович, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації та громадкість села.
Під час засідання обговорювались шляхи розв’язання проблемних питань у реалізації реформ в районі, а також визначались пріоритетні завдання для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування. Романом Михайловичем було представлено результати проведеної роботи протягом 2015-2018 років, а саме: 
- добудова об'єкту соціально-економічної інфраструктури — ЗОШ І-ІІІ ст.;
- капітальний ремонт даху та частини перекриття громадського будинку “Народний дім” по вул. І.Мазепи в с. Милошевичі;
altalt- капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Лугова-Загреблянська у с. Семенівка;
- капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду по вул. Шевченка та по вул. Лугова с. Семенівка.
Основними пріоритетними напрямами розвитку с. Семенівка на найближчий час було визначено:
- закінчення добудови місцевої ЗОШ;
- відкриття ФАПу із лікарем сімейної практики;
altalt- розвиток мережі вуличного освітлення;
- реалізація проекту місцевого водогону;
- встановлення спортивного тринажерного майданчика в с. Семенівка.
«Важливо, щоб перспективний план не став черговим «прожектом». У найближчі три роки мусимо створити нову соціальну інфраструктуру і забезпечити нову якість життя» – наголосив сільський голова у своїй промові.
altaltОкрім того, на засіданні Ради Регіонального розвитку підіймались такі питання:
- щодо облаштування каналізаційно-насосних станцій у с. Семенівка;
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури населеного пункту; 
- інформування населення щодо підписання договорів по вивозу ТПВ. 
З метою реалізації цих пріоритетів та бачення горизонтів реформ, що здійснюються, учасниками наради altaltбуло одностайно підтримано стратегічні напрямки роботи на найближчі 3 роки та проговорили, що впровадження реформи децентралізації – це дійсно реальна можливість змінити життя кожного громадянина на краще. 
«Ми повинні почути кожного вчителя, лікаря, інженера, аби звучав голос того, хто потребує соціальної допомоги, як і того, хто надає та створює бюджет для відповідного регіону, області, села чи селища. altaltВодночас нам важливо почути і підприємців, які в цей нелегкий час справно платять податки, допомагають волонтерам, українському воїну та зацікавлені аби в нашому районі був порядок, був захист прав і свобод громадянина, верховенства права» – підкреслив очільник
Пустомитівщини у своєму виступі та представив результати роботи пріоритетних напрямків розвитку Пустомитівського району у 2015-2018 роках, продемонструвавши детальну медіа-презентацію кожної з altaltгалузей, що визвало пожвавлену зацікавленість серед присутніх. 
На завершення, всі присутні в залі переглянули медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року.