Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Милошовичі Пустомитівського району
altaltВчора, 27 лютого, у селі Милошовичі відбулась Рада регіонального розвитку Пустомитівського району, де обговорили план з його розбудови на наступні три роки.
У заході взяли участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Семенівської сільської ради Максисько Роман Михайлович, провідний фахівець Пустомитівського РВ ГУ altДСНС України у Львівській області Гев’як Денис Володимирович, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації та громадкість села. 
«Для нас це дуже хороша можливість зробити звіт для себе і для громади, скільки і чого було зроблено за період з 2015 по 2018 рік. Напрацювати та обговорити можливі напрямки розвитку на подальших три роки», – пояснив Ігор Степанович, та представив присутнім відео-ролик результатів роботи пріоритетних напрямків розвитку Пустомитівського району у 2015-2018 роках кожної з галузей, що визвало пожвавлену зацікавленість серед присутніх.
altaltОдними із головних тем для обговорення пріоритетного напрямку розвитку с. Милошовичі на найближчий час було визначено: 
- встановлення спортивного тринажерного майданчика;
- облаштування дитячого майданчика;
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури населеного пункту;
altalt- розвиток мережі вуличного освітлення.
Окрім того, на даному засіданні мешканцями підіймались такі питання: 
-  щодо сплати податку на нерухоме майно;
-   перепад напруги по електроенергії;
- щодо оплати комунальних послуг;
altalt-  щодо покращення транспортного сполучення між населеними пунктами громади; 
- щодо вуличного освітлення; 
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури населеного пункту; 
- інформування населення щодо Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Також на Раді регіонального розвитку відверто говорили і про проблем. Порушували болюче питання — altціни на газопостачання. Цього року ціна зросла майже на чверть, але держава захищає населення, надаючи адресну допомогу - субсидії. Тому, за дорученням Президента України Петра Порошенка, кожна районна державна адміністрація зобов'язується допомогти людям, які хочуть оформити субсидію, про що інформував начальник управління соціального захисту населення Степований Микола Володимирович.
«Це не захід для галочки. Розвиток повинен бути зрозумілий для населення. Ми це робимо для того, аби бачити прогалини. Тільки altaltпісля того, коли ми робимо підсумки, то можемо бачити, чого нам ще не вистачає. Люди повинні розуміти, що їх чекає найближчі 3 роки. Ми визначаємо не тільки те, що будемо робити у 2019 році. У нас все має плануватися на декілька років», – зауважив очільник Пустомитівщини.
На завершення, всі присутні в залі переглянули медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року.