Відбулось засідання Ради регіонального розвитку смт. Щирець Пустомитівського району
altaltВчора, 27 лютого, у смт. Щирець відбулась Рада регіонального розвитку Пустомитівського району, де обговорили план з його розбудови на наступні три роки.
У заході взяли участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Щирецької селищної об'єднаної територіальної громади ОТГ Василишин Олег Пахомович, провідний фахівець altПустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Гев’як Денис Володимирович, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації та громадкість села. 
«Для нас це дуже хороша можливість зробити звіт для себе і для громади, скільки і чого було зроблено за період з 2015 по 2018 рік. Напрацювати та обговорити можливі напрямки розвитку на подальших три роки», – пояснив Ігор Степанович, та представив присутнім відео-ролик результатів роботи пріоритетних напрямків розвитку Пустомитівського району у 2015-2018 роках кожної з галузей, що визвало пожвавлену зацікавленість серед присутніх.
altaltОдними із головних тем для обговорення пріоритетного напрямку розвитку смт. Щирець на найближчий час було визначено: 
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури населеного пункту;
- розвиток мережі вуличного освітлення.
Окрім того, на даному засіданні мешканцями підіймались такі питання: 
altalt- перспективний план розвитку населеного пункту с. Піски;
- інформування населення щодо Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
«Це не захід для галочки. Розвиток повинен бути зрозумілий для населення. Ми це робимо для того, аби бачити прогалини. Тільки після того, коли ми робимо підсумки, то можемо бачити, чого нам ще не вистачає. Люди повинні розуміти, що їх чекає найближчі 3 роки. Ми визначаємо не тільки те, що будемо altaltробити у 2019 році. У нас все має плануватися на декілька років», – зауважив очільник Пустомитівщини.
На завершення, всі присутні в залі переглянули медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року.