На нараді в голови районної державної адміністрації
altСьогодні, 28 лютого, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, за участі своїх заступників Павла Городечного та Володимира Войтовича, провів нараду з начальником управління державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Русланою Ярмолою. 
На нараді були обговорені питання, які виникають в процесі казначейського обслуговування. Очільниця Держказначейства ознайомила присутніх з інноваціями в діяльності відомства, які впроваджуються як на підставі законодавчих, так і власних ініціатив. 
Говорячи про важливі напрями діяльності Казначейства, Руслана Степанівна окреслила основні переваги системи дистанційного обслуговування, а також вела мову про централізацію обслуговування державного бюджету за доходами та видатками, особливості переходу на електронну подачу звітності розпорядниками бюджетних коштів з 1 січня 2018 року. 
На завершення Р.С.Ярмола висловила вдячність керівництву району за активну позицію щодо реалізації заходів, спрямованих на покращення умов праці казначейства на Пустомитівщині.