Відбулось виїзне засідання Ради регіонального розвитку с. Лани Пустомитівського району

altaltВчора, 1 березня, в Щирецькій об’єднаній територіальній громаді, а саме у селі Лани (Народний дім, вул. Шевченка, 89), відбулось чергове виїзне засідання Ради регіонального розвитку при Пустомитівській районній державній адміністрації.
У даному засіданні брали участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович зі своїм заступником Войтовичем Володимиром Васильовичем, голова Щирецької селищної об'єднаної територіальної громади ОТГ Василишин Олег Пахомович, староста Гуменецького старостинського округу Ільків Тарас Ярославович, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, altдепутати, представники місцевих підприємств і організацій та інші мешканці села.

Очільник району, говорячи про перспективний план розвитку регіону, прокоментував: «Сьогодні у нас є абсолютне порозуміння того, що потрібно робити. У нас сьогодні є єдність у поглядах як це робити… Коли я підкреслюю питання єдності, то я в першу чергу маю на увазі об’єднатись навколо поставлених основних завдань та підтримати те, що вже розпочато командою» - пояснив Ігор Степанович, та представив присутнім відео-ролик результатів роботи пріоритетних напрямків розвитку Пустомитівського району у 2015-2018 роках кожної з галузей, що визвало пожвавлену зацікавленість серед присутніх.altaltОпісля, голова Щирецької об’єднаної територіальної громади Олег Василишин прозвітував перед присутніми, що зроблено в об’єднаній громаді з часу її створення, зокрема:
- монтаж лінії вуличного освітлення Гуменецької сільської ради;
- капітальний ремонт вулиці (без назви) від дороги Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі до буд. №70 в с. Гуменець;
- закупівля шкільного автобуса для перевезення школярів с. Гуменець, с. Піски, с. Сердиця до ЗОШ №2 І-ІІІ ст. в смт. Щирець.
altaltТакож оприлюднив перспективний план розвитку на найближчі три роки:
- облаштування спортивного майданчика в с. Лани;
- капремонт Народного дому в с. Лани та Гуменець.
На розгляд Ради регіонального розвитку мешканцями даних населених пунктів виносились такі питання:
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури;
altalt- розвиток мережі вуличного освітлення;
- інформування населення щодо Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»;
- залучення коштів для ЗОШ у с. Лани;
- щодо електро- та газопостачання у населених пунктах.
Присутні задавали безліч питань, здебільшого до голови Щирецької ОТГ, котрий зазначив, що зараз на стадії обговорення перелік найбільш altaltвагомих для громади стратегічних проектів, які реалізовуватимуться найближчим часом.
По завершенню засідання керівництво та члени Ради регіонального розвитку переглянули медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року.