Відбулось виїзне засідання Ради регіонального розвитку с. Дмитре Пустомитівського району

altaltВчора, 1 березня, в Щирецькій об’єднаній територіальній громаді, а саме у селі Дмитре (Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст.), відбулось чергове виїзне засідання Ради регіонального розвитку при Пустомитівській районній державній адміністрації.
У даному засіданні брали участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович зі своїм заступником Войтовичем Володимиром Васильовичем, голова Щирецької селищної об'єднаної територіальної громади ОТГ Василишин Олег Пахомович, староста Дмитрівського старостинського округу Березовський Олег Борисович, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, депутати, представники місцевих підприємств і організацій та інші мешканці села.

Очільник району, говорячи про перспективний план розвитку регіону, прокоментував: «Сьогодні у нас є абсолютне порозуміння того, що потрібно робити. У нас сьогодні є єдність у поглядах як це робити… Коли я підкреслюю питання єдності, то я в першу чергу маю на увазі об’єднатись навколо поставлених основних завдань та підтримати те, що вже розпочато командою» - пояснив Ігор Степанович, та представив присутнім відео-ролик результатів роботи пріоритетних напрямків розвитку Пустомитівського району у 2015-2018 роках кожної з галузей, що визвало пожвавлену зацікавленість серед присутніх.
altaltОпісля, голова Щирецької об’єднаної територіальної громади Олег Василишин прозвітував перед присутніми, що зроблено в об’єднаній громаді з часу її створення, зокрема:
- заміна вікон у Дмитрівській ЗОШ І-ІІ ст.;
- придбання пічної автоматики для Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ст.;
- поточний ремонт щита освітлення Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ст.;
altalt- заміна вікон Попелянської ЗОШ І ст.;
- капітальний ремонт НД в с. Дмитре.
Також оприлюднив перспективний план розвитку на найближчі три роки:
- заміна трансформатора по електроенергії в с. Дмитре;
- подальший розвиток дорожньої інфраструктури;
altalt- розвиток вуличного освітлення в с. Дмитре.
На розгляд Ради регіонального розвитку мешканцями даних населених пунктів виносились такі питання:
- щодо автобусного перевезення;
-  інформування населення щодо підписання договорів по вивозу ТПВ;
- щодо ремонту дорожнього покриття в с. Попеляни;
altalt- електро- та газопостачання у населених пунктах.
Присутні задавали безліч питань, здебільшого до голови Щирецької ОТГ, котрий зазначив, що зараз на стадії обговорення перелік найбільш вагомих для громади стратегічних проектів, які реалізовуватимуться найближчим часом.
По завершенню засідання керівництво та члени Ради регіонального розвитку переглянули медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року.