Відбулось відкриття Народного дому у с. Соколівка Пустомитівського району
altaltВчора, 3 лютого 2019 року, відбулося урочисте відкриття оновленого Народного дому в селі Соколівка.
На святі були присутні: Народний депутат України – Богдан Дубневич, голова Пустомитівської районної державної адміністрації – Ігор Хрунь та його заступник - Володимир Войтович, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, депутати Львівської обласної ради – Іван Лабай і Мирослава Лісна, начальник відділу культури — Оксана Руденко та мешканці населеного пункту.
altaltПісля виконання національного Гімну України, святкова програма продовжилась концертом місцевих колективів, які порадували усіх гостей свята. 
У відновлений духовно-культурний центр села чисельно зійшлася громада — від дітей до людей поважного віку. Адже з давніх-давен Народний дім виконував просвітницьку роль, тому сюди завжди тягнулися і молоді, й старші.
altaltНастоятель місцевої церкви благословив добрий почин. Голова Щирецької об'єднаної територіальної громади Олег Василишин подякував усім, хто долучився до ремонту культурного центру села. Адже спільна праця і підтримка небайдужих людей дали бажаний результат для громади не лише с. Соколівки, а й об'єднаної територіальної громади загалом. 
Зі знаменною подією привітав очільник району Ігор Степанович: «Безумовно, ми маємо жити духовно і altaltкультурно, підтримувати свої традиції. Людина, яка не знає минулого, — не варта майбутнього. Центр культури у селі повинен працювати!». Захоплені радісною подією і майстерністю творчих гостей, гості даного заходу не бажали відпускати артистів. «Скільки не співали б, а кінчати час, кращі побажання Ви прийміть від нас», — такими пісенними словами від усіх присутніх подякував директор Народного дому Михайло Панас.