Нарада з працівниками соціальної сфери Пустомитівського району
altaltСьогодні, 20 березня, в сесійній залі районної ради (вул. Грушевського, 35) голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, за участі голови Пустомитівської районної ради Галини Гички та начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Миколи Степованого, провів нараду з працівниками соціальної сфери, які відповідальні за комунікацію з демобілізованими учасниками антитерористичної операції та членами родин загиблих учасників АТО.
altaltaltУ своєму виступі очільник району наголосив, що працівники соціальної сфери закріплені за кожним з учасників антитерористичної операції для налагодження їхнього мирного життя та надання всебічної допомоги у вирішенні проблемних питань.  
Під час наради обговорювалися важливі питання соціального захисту населення. Зокрема, начальник управління соціального захисту населення Пустомитівської районної державної адміністрації Микола Степований проінформував про монетизацію житлових субсидій та порядок надання пільг у 2019 році згідно чинного законодавства. 
Про дотримання трудової дисципліни та виконання посадових   обов′язків соціальними робітниками Пустомитівського районного територіального altaltaltцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомив директор Пустомитівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Томчишин.
Про підготовку садиб одиноких громадян до Великодних свят в рамках місячника озеленення закликав присутніх завідувач відділу соціальної altaltaltдопомоги вдома Пустомитівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Іван Слободян.
Про забезпечення захисту прав осіб, які отримують соціальні послуги, удосконалення адміністрування соціальних послуг проінформувала заступник директора, начальник відділу соціальної роботи Пустомитівського altaltaltрайонного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Галина Москалюк.
За підсумками наради прийнято ряд відповідних рішень та продемонстровано медіа-матеріал основних здобутків Пустомитівщини за останні три роки і відеоролик про події з Євромайдану у Харкові 2014 року.