Оглянуто хід проведення ремонтних робіт на а/д Т-14-16 Львів – Пустомити – Мединичі у межах смт. Щирець

altaltaltСьогодні, 21 березня, Прем’єр-міністр України Гройсман Володимир Борисович спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Синюткою Олегом Михайловичем, депутатом Верховної Ради України Дубневичем Богданом Васильовичем, головою Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігорем Степановичем та головою Пустомитівської районної ради Гичкою Галиною Грмгорівною проінспектували хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Мединичі у межах смт. Щирець. 

altaltaltЗагальна протяжність дороги становить 47,5 км. Вона сполучає Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і веде далі до Трускавця та Східниці. Її вже частково ремонтували у 2016-2018 роках. Зараз ремонт відбувається на ділянках км 17+050 – км 28+200, км 28+775 – км 38+200 та км 38+200 – км 53+992. Перші дві ділянки ремонтує ТзОВ «Онур Конструкціон» загально за понад 560 млн грн. На третю ділянку потрібно майже 400 млн грн.

altaltaltПід час брифінгу Володимир Гройсман зауважив, що Україна має поступово відійти від практики ямкового ремонту доріг, що й передбачає стратегія розвитку українських доріг, затверджена торік. За його словами, стратегія передбачає першочергово з’єднання всіх обласних центрів якісними дорогами.
«В Україні ще є дуже багато невідремонтованих доріг, але треба час і системність. Кошти вже є. Ми дійдемо до кожної з доріг по напрямкам, і зробимо всі дороги», — говорить Володимир Гройсман.