Свято відкриття спортивного залу Зимноводівської ЗОШ І-ІІІст. після ремонту
altaltСьогодні, 22 березня 2019 року, в селі Зимна Вода відбулося урочисте відкриття та освячення оновленого спортивного залу Зимноводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де було завершено добудову із просторими роздягальнями, великою бібліотекою та сучасними класами.
Зі щирими вітаннями на урочистості з нагоди такої події завітали Народний депутат Верховної Ради України Дубневич Богдан Васильович, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь altaltІгор Степанович зі своїм заступником Войтовичем Володимиром Васильовичем, голова Пустомитівської районної ради Гичка Галина Григорівна, депутати Львівської обласної ради Лабай Іван Михайлович і Лісна Мирослава Михайлівна, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Стахів Тетяна Андріївна, Зимноводівський сільський голова Гутник Володимир Степанович та керівництво і педагогічний колектив Зимноводівскої ЗОШ І-ІІІ ст.
altВітаючи винуватців торжества, Ігор Степанович зауважив, що новий спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання, сприятиме формуванню потенційного олімпійського резерву, допоможе виростити здорове покоління. Він наголосив на тому, що підростаюче покоління, активна молодь села матимуть від сьогодні гідну альтернативу для змістовного проведення дозвілля та висловив сподівання, що результатом будуть високі досягнення учнів у спорті.
Яскраву концертну програму представили учні школи, а гостей щиро вшанували хлібом-сіллю.
altaltТепер у світлому, просторому, сучасному спортивному залі учні школи мають змогу займатися улюбленими видами спорту як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях.