Солісти Львівської національної філармонії отримали державні нагороди
altaltВчора, 24 березня, в Народному домі села Зимна Вода (вул. Шухевича, 81) відбувся концерт Заслуженого квартету бандуристок «Львів’янки» Львівської національної філармонії, який зібрав у глядацькій залі шанувальників їх творчості та поціновувачів мистецтва. 
На концерті був присутній голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка котрий, окрім вітальних слів, указом Президента України, за значний особистий внесок у державне будівництво, altкультурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю, вручив почесне звання – Коломієць Оксані Валеріївні (солістці-інструменталістці Львівської обласної філармонії); Ніколенко Олені Іванівні (солістці-інструменталістці Львівської обласної філармонії); Стефанко Лесі Петрівні (солістці-інструменталістці Львівської обласної філармонії); та Плахтій Ірині Василівні(солістці Львівської обласної філармонії). 
altaltДо цієї знакової події також долучився голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь спільно з головою Зимноводівської сільської ради об'єднаної територіальної громади ОТГ Володимиром Гутником. 
«Що для нас це звання? Це, напевно, випробування, яке змушує постійно altaltтримати планку. Потрібно кожен раз доводити і собі, і оточуючим, що ти дійсно достойний цієї нагороди. Але в будь-якому випадку головним критерієм для нас - є любов людей. Якщо люди приходять на концерти, слухають наші пісні – це найголовніше визнання. Звичайно, що якась премія має бути, бо це направду мотивує і стимулює. Просто яка форма і яка подача, мають визначати дійсно професійні люди», – зі словами подяки зазначили наприкінці концерту дані солістки.
 
altaltДовідково:
Квартет бандуристок «Львів`янки» – солістки Львівської національної філармонії, члени Національної спілки кобзарів України, лауреати Міжнародних та Національних конкурсів. Бандуристки є випускницями Львівської музичної академії ім. М.Лисенка. Репертуар колективу дуже різноманітний за жанрами та стилями. Виконують класичну, сучасну та популярну музику, а також український фольклор і навіть джаз. «Львів`янки» співпрацювали та співпрацюють з багатьма колективами та творчими особистостями. Неодноразово брали участь у творчих вечорах музикантів, поетів, художників та громадських діячів України. Перебували з гастрольними поїздками у Польщі, Німеччині, Австрії, Угорщині, Фінляндії та Чехії.
altalt