Відбулась щотижнева апаратна нарада
altaltСьогодні, 25 березня, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю заступника голови Пустомитівської районної ради Івана Мудрого, заступників голови районної державної адміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
altaltНа апаратній нараді було обговорено діяльність Пустомитівської районної державної адміністрації за попередній тиждень, окреслено основні завдання на найближчий період. Розглянуто актуальні питання, які стосуються роботи медицини, економіки, освіти, культури, а також агропромислового розвитку.
Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації поінформували про стан виконання запланованих завдань та заходів, доручень очільника району Ігоря Степановича. В свою чергу, він наголосив, що кожен керівник має знати свою ділянку роботи бездоганно, тому надано ряд доручень та терміни їх виконання.
На завершення, керівник району подякував всім за плідну співпрацю.