Голова РДА Ігор Хрунь провів нараду з працівниками галузі медицини Пустомитівського району
altaltОстаннім часом питання реформування медичної галузі на території району викликає все більший інтерес і зацікавленість жителів. На сьогодні, однією з пріоритетних соціальних ініціатив Президента України Петра Порошенка є покращення медичного обслуговування громадян.
Саме цьому питанню була присвячена нарада з медичними працівниками комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради “Пустомитівська центральна районна лікарня», яку сьогодні, 25 березня, провів голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь спільно з в.о. директором КНП ПРР “Пустомитівська ЦРЛ” Іваном Лабаєм.
altaltПід час наради Іван Михайлович порушив ряд важливих питань, а саме: 
- про організаційні моменти забезпечення роботи у медичних закладах району, зокрема: організація проведення медичними закладами місячника озеленення, прибирання, благоустрою і Дня довкілля; дотримання трудової дисципліни та виконання посадових обов'язків.
Очільник району Ігор Степанович закликав медичних працівників до тісної співпраці, та наголосив на тому, що місцевою владою використовуються всі можливості для створення належних умов функціонування закладів охорони здоров’я. Та підводячи підсумки наради, зауважив, що всі питання щодо реформування медичної галузі в районі вирішуються, незважаючи на всі об’єктивні обставини.