Нарада з питань всебічної підготовки для проведення чергових виборів Президента України
altaltСьогодні, 27 березня 2019 року, залі районного Народного дому міста Пустомити (вул. Грушевського, 15) відбулася нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича, за участю начальника Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області Коминар Назарія Михайловича та представників відділення поліції Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській обдасті, щодо якісного забезпечення виборчого процесу та завдань органів місцевої влади на період підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року.
altaltНачальник Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області Назарій Михайлович доповів про стан підготовки щодо забезпечення охорони виборчих округів, а також охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації.
В свою чергу, очільник району наголосив, що для того, щоб виборчий процес пройшов на належному рівні, ми повинні прикласти максимум спільних зусиль для забезпечення виборчих комісій усім необхідним для роботи. "Зробіть усе можливе для того, щоб вибори Президента України відбулися абсолютно організовано, абсолютно якісно, абсолютно прозоро і абсолютно комфортно для наших виборців", – підкреслив Ігор Степанович.