Круглий стіл з питань проведення профорієнтаційної роботи в школах для учнівської молоді
altaltСьогогодні, 27 березня, у Пустомитівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл з питань проведення профорієнтаційної роботи в школах для учнівської молоді за участі психологів загальноосвітніх шкіл/осіб на котрих покладені обов’язки з питань профорієнтаційної роботи в школах Захід відкрила очільниця філії Ганна Гальчак. Під час проведення заходу окреслювались питання важливості проведення профорієнтаційної роботи починаючи зі шкільної парти. 
altНачальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Куцела презентувала Веб базовову платформи для он-лайн профорієнтаційного консультування “Моя професія :консультаційна мережа”.Презентовано “Путівник з профорієнтації” на допомогу випускнику. Учасники заходу мали змогу обмінятись досвідом та, надіємось, почерпати нові знання.
У круглому столі взялі участь представники 7 відділів освіти Пустомитівського району,та спеціаліст служби у справах дітей Пустомитівської РДА Леся Чех, директор районного центру соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді Ганна Дідик. 
Щиро дякуємо за співпрацю!