В районній державній адміністрації відбулась зустріч із суб’єктами підприємницької діяльності Пустомитівського району
altaltСьогодні, 29 березня, головою районної державної адміністрації Хрунь Ігорем Степановичем та його першим заступником Городечним Павлом Михайловичем, було проведено нараду із суб’єктами підприємницької діяльності Пустомитівщини.
На захід були запрошені представники Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Каліш Христина Ігорівна — начальник відділу розвитку торгівлі і підприємництва та Титаренко Любомир Олегович — начальник відділу супроводу інвестиційних проектів. 
altaltОбговорювались питання роботи Служби експортера, яка діє у Львівській області; можливість взяти участь в торгових місіях, які організовуються в різні країни з метою пошуку партнерів по бізнесу та виходу на нові ринки збуту продукції; щодо супровіду експортера та чим ця служба може допомогти підприємцю зокрема, адже метою служби експортера є допомога суб'єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань та бар'єрів. 
Окремо було озвучено інформацію щодо служби інвестора, яка спрямована на вирішення поточних проблемних питань наявних та потенційних інвесторів у процесі здійснення ними господарської діяльності на території Львівської області. 
По завершенні зустрічі, представники робочої групи відповіли на запитання, які цікавили присутніх суб’єктів господарської діяльності та надали їм відповідні консультації.