Зустріч юних гостей із міста Ромни Сумської області на Пустомитівщині
altaltНа запрошення голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича та за підтримки голови Пустомитівської районної ради Гички Галини Григорівни, з ініціативи добровольця Яреми Ростислава Олександровича, сьогодні, 29 березня, діти із Сумської області м. Ромни Романської ЗОШ №5 у супроводі педагога-волонтера Олени В'ячеславівни, мали можливість провести весняні канікули на території району, зокрема Пустомитівщини.
Групу дітей в кількості 17 дітей (середня вікова категорія 12 років) та 3 супроводжуючі із Сумської altобласті, котрих зустріли керівництво нашого району зазначили: «Той відпочинок, який ми організовуємо для дітей принесе не тільки нові емоції, а й дасть можливість більше дізнатися про культуру та звичаї Пустомитіщини загалом. Зокрема, розроблено програму перебування та відпочинку дітей, якою передбачено екскурсії, відвідування визначних місць в районі та зустрічі з однолітками».
З метою ознайомлення з культурою, історією та традиціями нашого народу учні та дорослі переглянули altaltмедіа-матеріали про основні здобутки Пустомитівського району за останні три роки, марш Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року та захоплюючий виступ ансамблю "Пустомитівські Панянки" під керівництвом Ірини Шуст-Назарчук.
Керівництво району побажало нашим гостям гарного відпочинку та позитивного настрою, адже Пустомитівський район сповнений контрастів, багатий на свої традиції, свою культуру, свою природу – і все це діти побачать на власні очі.