Сьогодні, 1 квітня, в багатьох країнах світу відмічають Міжнародний день сміху
altДумка про те, що сміх продовжує життя, цілком доказова. Адже коли людина посміхається і сміється від душі, вона відчуває себе щасливою, її настрій поліпшується, і вона забуває про всі свої проблеми. Тому в усьому світі День вважається святом, яке допомагає людям жити довше, дарувати гарний настрій собі і оточуючим. Друга його назва - День дурня. Вона з'явилася завдяки головному правилу свята: кожен повинен в цей день пожартувати над своїми близькими, влаштувати їм веселий розіграш, нібито залишивши «у дурнях».
 
Як з'явилося це веселе свято - невідомо. Деякі до цих пір вважають, що вперше День сміху відзначали у Франції, другі стверджують, що в Англії, а треті думають, що в Мексиці. Однак найбільш популярною залишається версія про те, що раніше у багатьох країнах день весняного рівнодення і періоду Великодня припадав якраз на 1 квітня. В честь свята першого дня весняного нового року люди влаштовували гуляння, з жартами, веселими розіграшами і смішними виробами.
 
Однак, незважаючи на всі ці версії, люди до цих пір завжди підходять до цього свята з жартами. У школах і вишах влаштовуються КВНи, а на вулицях міст нерідко можна побачити гуморини та святкові концерти.