Нарада з питань нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення
altСьогодні, 1 квітня, перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний провів робочу нараду на тему «Питання нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів». 
У заході також прийняв участь начальник відділу агропромислового розвитку Ігор Либик, котрий повідомив, що з 01 січня 2019 року для формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського altпризначення незалежно від форми власності (крім земель сільськогосподарського призначення в межах населених пунктів) використовуються виключно відомості про загальнонаціональну (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення. 
Нарада пройшла у вигляді конструктивного діалогу між учасниками заходу, обговорювались актуальні питання нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та її оподаткування, зокрема для громадян.
За результатами спільної наради запропоновано здійснити обмін необхідною інформацією для виявлення та формування бази оподаткування.