Розпочався весняний призов на строкову військову службу
altЗ 1 квітня в Україні стартує весняний призов в армію, який триватиме до 30 червня.
Згідно з Указом Президента України №22/2019 від 30 січня 2019 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2019 році" на військову службу до лав ЗСУ будуть призиватися:
• придатні за станом здоров'я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років;
• старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову служб
Термін служби в армії, відповідно до закону "Про військовий обов'язок і військову службу" для юнаків, які не мають вищої освіти, становить 18 місяців, для тих, хто має ступінь спеціаліста або магістра – 12 місяців. 
При цьому, українці 18-19 років також можуть пройти службу в армії на контрактній основі за власним бажанням. 
Указ також встановив, що призовна кампанія в разі потреби протягом року може бути продовжена президентом. Крім того, чинне законодавство дозволяє главі держави оголосити дострокові і додаткові призови строковиків.
За неявку до військкомату, згідно зі статтею 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф від 85 до 119 гривень за перше порушення. За повторне порушення доведеться заплатити 170-255 гривень. 
Кримінальна відповідальність за ухилення від військової служби може наступити за статтею 335 КК і передбачає обмеження волі до трьох років.
Усі хто підлягає призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: 
м. Пустомити, вул. Грушевського, 36 у зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.
Хто, ж не отримав особистого виклику для призову на строкову військову службу, повинні прибути до призовної дільниці Пустомитівського районного військомату до 11 квітня 2019 року і мати при собі документи, які засвідчують особу.