Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації
altaltСьогодні, 8 квітня, відбулась традиційна апаратна нарада, яку провів голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь за участю заступника голови районної ради Івана Мудрого, заступника голови райдержадміністрації Володимира Войтовича, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.
Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.
altaltУ ході наради очільник району акцентував увагу на питанні санітарно-екологічного стану всіх населених пунктів. "До Великодніх свят залишається обмаль часу, тому потрібно приділити особливу увагу питанню санітарного стану та благоустрою всіх населених пунктів району. До цього потрібно долучити сільськогосподарські підприємства, жителів населених пунктів і спільними зусиллями навести на території району чистоту та порядок", – підкреслив Ігор Степанович.
По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації з відповідних питань.