Реалізація Концепції Нової української школи на контролі районної влади
altЯк саме використовується субвенція з державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів на придбання меблів, дидактичних матеріалів та комп’ютерного обладнання для 1-х класів закладів загальної середньої освіти, а також використання коштів з дербюджету на підтримку осіб з особливими освітніми потребами під час  наради доповів перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний. Його заслухала начальник відділу освіти Тетяна Стахів.
Особливі акценти у ході наради були звернуті на вивчення критеріїв, за якими  здійснюється розподіл субвенції між загальноосвітніми закладами освіти.
altПавло Михайлович звернув увагу на те, що підхід до розподілу видатків повинен бути справедливим до всіх загальноосвітніх установ.
Після детального обговорення учасники наради одностайно вирішили при розподілі субвенції користуватися загальнодержавними критеріями з метою запровадження нових стандартів навчання та організації освітнього простору в усіх шкільних закладах району без виключення.
За результатами зустрічі вирішено було плідний конструктивний обмін інформацією, котрий сприятиме підвищенню ефективності освітнього процесу в Пустомитівському районі загалом.