Оглянуто нове приміщення Пустомитівського інклюзивно-ресурсного центру
altВчора, 9 квітня, заступник голови райдержадміністрації Володимир Войтович відвідав ІРЦ у рамках робочої поїздки.
«Створення цього центру – спільний проект облдержадміністрації та райдержадміністрації. Центр обслуговуватиме не лише мешканців Пустомитівщини, але і всього району», - сказав Володимир Васильович.
У приміщенні встановлено нове обладнання, з дітьми працюють професійні педагоги. У реабілітаційній залі проводяться заняття для дітей з особливими освітніми потребами. Тут є м’ячі, бруси, ігрові комплекси. У залі для корекційних занять з психологом є відповідне обладнання, в тому числі гамак - «крапля». У кабінеті логопеда є іграшки, логопедичні дзеркала, методичні матеріали. 
altУ ньому створені всі умови для надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими потребами.
Завдяки співпраці батьків та педагогів освітній процес організовано таким чином, щоб діти з особливими освітніми потребами мали можливість не лише здобути потрібні знання, а й розвинути свої особистісні якості та таланти.
Володимир Васильович побував в навчальних класах та поспілкувався з педагогами.
“Пустомитівщина одна із перших долучилась до проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» і втілила в життя цю ідею. Завдяки вашій вірі, ми дійсно сьогодні маємо таку Нову українську школу, яка не можлива без інклюзивної складової, тому що це соціалізація, напрямок до долучення всіх дітей до захисту їх прав на повноцінну і якісну освіту. Це наш спільний рух в Європу, адже навчальний процес у закладі відповідає світовим і європейським стандартам, і саме тому цей напрямок розвитку Україна взяла в останні роки. Приємно, що вже сьогодні ми спостерігаємо суттєві зміни в цьому керунку”, – сказав наприкінці зустрічі заступник голови райдержадміністрації Володимир Войтович.