Відбулась 46-та позачергова сесія Пустомитівської районної ради 7-го демократичного скликання
altaltСьогодні, 12 квітня, в сесійній залі районної ради пройшла 46-та позачергова сесія Пустомитівської районної ради 7-го демократичного скликання.
В роботі пленарного засідання взяли участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка зі своїм заступником Іваном Мудрим, депутати Львівської обласної ради Іван Лабай та Мирослава Лісна, депутати районної ради, окремі керівники органів місцевого самоврядування і структурних підрозділів районної державної адміністрації та ЗМІ.
altaltЗагалом у ході засідання сесії було розглянуто 4 питання порядку денного, зокрема:
1. Про безоплатну передачу цілісних майнових комплексів, будівель та споруд, іншого індивідуального визначеного майна та діючих штатних розписів медичних закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Пустомитівського району, до комунальної власності Зимноводівської сільської ради ОТГ (доповідав голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, сім'ї, материнства, дитинства Юрій Зінько).
altalt2. Про внесення змін до рішення районної ради від 01.02.2019 №636 “Про спрямування обсягу вільного залишку коштів районного бюджету, що склався станом на 1 січня 2019 року” (доповідав голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Ігор Васьків).
3. Про спрямування обсягу вільного залишку коштів районного бюджету, що склався станом на 1 січня 2019 року (доповідав голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Ігор Васьків).
4. Різне.
В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами.