Відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами
altaltaltСьогодні, 15 квітня, у м. Пустомити (вул. Паркова, 2) відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.
На свято завітали: директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій, перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний, голова altaltaltПустомитівської районної ради Галина Гичка зі своїм заступником Іваном Мудрим, депутати Львівської обласної ради Мирослава Лісна та Іван Лабай, начальник відділу освіти Тетяна Стахів, начальник відділу культури районної державної адміністрації Оксана Руденко, керівники та педагоги навчальних закладів міста, а також батьки та діти, для яких і було відкрито центр.
Першою із вітальним словом до усіх присутніх звернулась директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр м. Пустомити» Катерина Прус, яка висловила слова altaltaltвдячності державі за можливість допомагати особливим дітям ефективно та районній владі за всебічну підтримку і допомогу у втіленні в життя цієї можливості, адже головною метою створення інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти усім дітям. А це величезний крок вперед для всього українського суспільства.
altaltaltУ ІРЦ працюватимуть практичний психолог, вчитель дефектолог-логопед та вчитель лікувальної фізкультури, котрі допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Завданнями Центру також будуть: надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, розроблення рекомендацій щодо програми навчання altaltaltдітей у школах, надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання, надання консультативно-психологічної допомоги батькам.
Центр працює на вул. Паркова, 2 (у приміщенні ЗОШ №1). 
Слід зазначити, що відкриття таких навчальних закладів на території Львівської області стало можливим завдяки державній політиці, яку проводить Президент Петро Порошенко, та за сприяння фонду Марини Порошенко.