Чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення
altНа постійній основі при райдержадміністрації працює районна робоча група з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення з різними категоріями підприємців, яке провів, сьогодні, 18 квітня, перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Павло Городечний.
Участь у засіданні взяли старший державний ревізор-інспектор Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Король, начальник Пустомитівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ у Львівській області Ярослава Зайшла, представники контролюючих органів та соціальних служб Пустомитівського району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також підприємці – мінімізатори.
altВ ході засідання, членами робочої групи заслухано суб'єктів підприємницької діяльності які нараховують заробітну плату найманим працівникам на низькому рівні - до 4173 гривень. Роботодавцям наголошено на необхідності підвищення заробітної плати, приведення її у відповідність до вимог чинного законодавства. 
Представник Пенсійного фонду зазначила, що виплата заробітної плати у мінімальних розмірах та "у конвертах" призводить до приховування від оподаткування значних сум з нелегально виплаченої заробітної плати, зменшення надходжень страхових внесків до Пенсійного фонду, обмежує можливості майбутніх пенсіонерів реалізувати своє право на гідну пенсію і забезпечену старість. Поінформувала присутніх про altпереваги дистанційного доступу до інформації, яка обробляється Пенсійним фондом України через ВЕБ-портал електронних послу та вручила інформаційні буклети. 
По закінченню, усім запрошеним були надані рекомендації щодо поступового збільшення розміру середньомісячної заробітної плати, недопускання заборгованості із виплати заробітної плати, легалізації трудових відносин та вчасної сплати внесків до бюджетів усіх рівнів.
За підсумками засідання комісії підприємці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.