Відбулась щотижнева апаратна нарада
altСьогодні, 22 квітня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, першого заступника голови райдержадміністрації Павла Городечного, заступника голови районної ради  Івана Мудрого , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
altНа апаратній нараді було підсумовано діяльність Пустомитівської райдержадміністрації за попередній тиждень, окреслено основні завдання на найближчий період. Розглянуто актуальні питання, які стосуються роботи медицини, економіки, освіти, культури, а також агропромислового розвитку.
Також йшлося й про участь нашого району в проведенні другого туру вибору Президента України 2019.
Наприкінці наради начальник фінансового управління райдержадміністрацій Любомир Максим детально altпроінформував посадовців про нормативні та фактичні дані фінансування статей районного бюджету.
Основними завданнями на поточний тиждень залишилось виконання планових показників по наповненню бюджету Пустомитівщини, заходи з прибирання території міста до Великодніх свят.