Пустомитівські спортсмени стали призерами 1-го етапу Чемпіонату України з мотокросу
altaltЦими вихідними, 20-21 квітня, в місті Суми відбулось одне з найважливіших спортивних подій - перший етап Чемпіонату України з мотокросу. На трасі змагалися учасники класів «хобі» та «ветеран», серед яких були і наші Пустомитівські - Єлисей та Артур Глущенки, котрі вибороли призове місце. “Це по суті один із найскладніших класів, тому що працює дві людини, це командна робота. А командна робота – це перш за все довіра, впевненість та узгодженість» - зазначив Глущенко-старший. 
Траса на якій проходили змагання є досить складною, має 23 різні види трамплінів та три ряди хвиль різного розміру та величини, прямі довгі ділянки на цій трасі практично відсутні. 
Подивитися змагання зібралася величезна кількість людей, адже сумчани вже встигли полюбити мотокрос: в цьому місті етапи Чемпіонату України з мотокросу проходять не перший рік. 
Традиційно місцем проведення змагань служить траса на Баранівці в районі «Чистих ставків», котра є однією з кращих в Україні. Її загальна довжина становить 2,2 км.
За інформацією організаторів, видовищний захід зібрав найсильніших спортсменів всієї України, які змагалися на мотоциклах класу 50 куб. см, 65 куб. см, 85 куб. см, 125 куб. см OPEN. 
altaltПереможці чемпіонату України визначаться після семи етапів. Наступний, другий етап відбудеться 26 травня в Ромнах. 
Довідково:
5 жовтня 2018 року, за підтримки Львівської ОДА під керівництвом Синютки Олега Михайловича, Пустомитівської РДА під головуванням Хрунь Ігоря Степановича та Пустомитівської РР під головуванням Гички Галини Григорівни, відповідно до «Програми підтримки аматорських спортивних команд з мотокросу в місті Пустомити на 2018 - 2020 роки», затвердженої рішенням районної ради, придбано спортивний інвентар «мотоцикл», спортивну форму та екіпіровку для виступів спортивної команди в світовому, європейському та національному чемпіонатах з мотокросу.